طراحی منحصربه فرد رولزرویس بوت تیل (Boat Tail) - آتی استودیو
ژوئن, 2021 بدون نظر اخبار

 

طراحی منحصر به فرد رولزرویس بوت تیل (Boat Tail)

رولزرویس از خودرو منحصر به فرد خود به نام بوت تیل (Boat Tail) رو نمایی کرد . این خودرو بر اساس یک طراحی ویژه که نشان دهنده نوآوری همراه با طراحی لوکس متناسب با فرهنگ بین مشتریان و سفارش دهندگان آن است.

Rolls-Royce Boat Tail هم مانند مدل های پیشین این خودرو ساز سفارشی بزرگ از زیبایی و طراحی شگفت انگیزی برخوردار می‌باشد همچنین تعادل سطوح بدنه و آیرودینامیک فوق العاده را که قبلاً دیده نشده بود ، با قابلیت های فراوان و گاه بازیگوش در اختیار مشتریان خود قرار داده . این داستان روایتی عاشقانه از تاریخ رولزرویس را روایت می کند ، Boat Tail بوت تیل هم ماننده دیگر خودرو های این خودرو ساز از کیفیت و مهندسی سطح بالایی برخوردار است و شاید بتوان گفت که تنها شرکت خودرو سازی که توان رقابت با رولزرویس را دارد خود رولزرویس است . رولزرویس بوت تیل (Boat Tail) نسخه جدیدی از طراحی در کنار قدرت مهندسی این شرکت ارایه شده که میتوان گفت سیر موفقیت های رولزرویس را ادامه میدهد و این تاریخ است که تکرار می‌شود . یک هارمونی دقیق در طراحی های شرکت رولزرویس دیده میشود که در مدل های جدید نیز تکرار شده ولی به صراحت باید گفت از آن تقلید نمی کند و یک نوع بدنه تاریخی را با یک طراحی کاملاً معاصر ترکیب شده در رولزرویس بوت تیل (Boat Tail)میتوان یافت .

طراحی رولزرویس بوت تیل (Boat Tail) . طراحی صنعتی و طراحی فوق العاده خودرو رولزرویس 0 تا 100 خودرو رولزرویس بوت تیل (Boat Tail) . قیمت خودروی رولزرویس
ویژگی های ظاهری
 رولزرویس بوت تیل (Boat Tail)

 طول تقریبی 5.8 متر . نمای جلوی آن متمرکز بر جلوپنجره  و چراغ های نمادین رولزرویس است. داخل کابین از چرم آبی دورنگ متناسب با نمای بیرونی، صندلی‌ها و فرمان را می‌پوشاند و روکش چوبی لاکی آن روی داشبورد از بخش عقب خودرو تقلید می‌کند. جلوداشبورد از روکش بافتنی منحصربه‌فرد دارای طرحی خاصی به نام Guilloche استفاده می‌کند که در ساخت جواهرات و ساعت‌های مرسوم رایج است و روکش آبی درخشانی روی قطعات تزیینی داشبورد کشیده می‌شود. طراحی که فقط در مدلهای موجود در نمونه کارها Coachbuild دیده شده و یک انحنای افقی با چراغ های روشن در طول روز ، خط ابرو شدید Boat Tail را تشکیل می دهد و چراغ های جلوی کلاسیک که از بایگانی های طراحی رولزرویس به یاد می آید.

طراحی رولزرویس بوت تیل (Boat Tail) . طراحی صنعتی و طراحی فوق العاده خودرو رولزرویس 0 تا 100 خودرو رولزرویس بوت تیل (Boat Tail) . قیمت خودروی رولزرویس
سورپرایز رولزرویس زیر کاپوت بوت تیل (Boat Tail)

رولزرویس مشخصات خاصی را در مورد پیشرانه ذکر نکرده است ، اما می توان تصور کرد که V12 مشهور 6.7 لیتری این برند در زیر کاپوت زندگی می کند. این موتور 563 اسب بخار (420 کیلووات) در کولینان و فانتوم و تا 600 اسب بخار (447 کیلووات) در مدل های Black Badge تولید می کند.

به گفته همه ، توسعه این پروژه چهار سال به طول انجامیده است ، این بدان معناست که این شرکت بلافاصله پس از معرفی Sweptail در سال 2017 ساخت Boat Tail را آغاز کرد. Otvos “در تحقق قابل توجه آن ، رولزرویس قایق دم یک لحظه مهم در تاریخ مارک ما و در فضای لوکس معاصر را رقم می زند.

رولزرویس زمان ۰ تا ۱۰۰ کیلومتربرساعت بوت‌تیل را اعلام نکرده است؛  ولی پیشرانه ۶/۷۵ لیتری فانتوم به آن اجازه می‌دهد در ۵/۳ ثانیه این کار را انجام دهد. رولزرویس قیمت خودرو را به‌دلیل رعایت حریم خصوصی مشتری تأیید نکرد؛ اما گزارشی تأییدنشده از پایگاه بریتانیایی اتوکار نشان می‌دهد خریدار رقم ۲۰ میلیون پوند (۲۸/۲۸ میلیون دلار) را برای آن پرداخت کرده است. درصورت صحت، این موضوع رولزرویس بوت‌تیل را به یکی از خودروهای جدید گران فروخته‌شده تبدیل می‌کند.

رولزرویس می‌گوید سه نسخه از رولزرویس بوت تیل (Boat Tail) به سفارش سه مشتری ناشناس تولید خواهد شد و مدلی که تصاویر آن ضمیمه این مطلب شده، یکی از آنهاست. گفته می‌شود یکی از این سه مشتری در مجموعه خود یک دستگاه رولزرویس بوت تیل مدل ۱۹۳۲ بازسازی شده را نیز دارد.

طراحی منحصر به فرد رولزرویس بوت تیل (Boat Tail)

READ  ساخت اتوبان های زیر زمینی توسط ایلان ماسک
Tags

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.